Moderní škola s.r.o. - školní nábytek

SILNÝ PARTNER PŘIPRAVENÝ NA BUDOUCNOST

FIRMA

FIRMA

Společnost Moderní škola s. r. o. s významným exportem má v současnosti více jak 40 zaměstnanců a disponuje výrobní a skladovací plochou o výměře více než 4 000 metrů čtverečních. Výrobní areál čítá svařovací halu, klasickou kovovýrobu, práškovou lakovnu, montáž, balení a expedici.

Firma se specializuje na výrobu školního nábytku. V našem portfoliu naleznete zejména typizovaný kovový nábytek pro školy všech typů, ale i vybavení pro školní jídelny, šatny, mateřské školy, posluchárny a další. Vedle školního nábytku vyrábíme i vybavení pro interiéry kanceláří a veřejných budov.

Silný partner připravený na budoucnost.

TEAM

TEAM

Jsme dynamická společnost, která je tvořena týmem zkušených profesionálů s praxí z mnoha českých a zahraničních projektů.  S výrobou školního a kancelářského nábytku máme mnohaleté zkušenosti.

Na naše výrobky máme vysoké požadavky a nejlepší řešení vycházejí vždy z týmové spolupráce s našimi zákazníky. Náš servis spočívá v intenzivním a úplném řešení každého projektu.

Sázíme na profesionalitu a spolehlivost.

VÝVOJ

VÝVOJ

Pravidelně investujeme do nových technologií a zkvalitňujeme naše výrobní možnosti. Soustavně pracujeme na rozvoji našich zaměstnanců. Zaměřujeme se na moderní světové trendy v oblasti školního nábytku a pracujeme s nejkvalitnějšími materiály. 

Vlastní výrobní program nám umožňuje modifikovat produkty k vaší naprosté spokojenosti.

Plně se soustředíme na to, co je pro Vás důležité.

Moderní škola s.r.o. - Školní nábytek
Moderní škola s.r.o. - školní nábytek

Moderní škola