PULA ANTICOVID - SET S BONUSEM

Barva kovu RAL

AKCE výrobce školního nábytku Moderní škola s.r.o., Otice

PULA FLEX ANTICOVID

AKČNÍ SET pro školní třídu (30 studentů):

15ks      Školní dvoumístná lavice s košem  PULA FLEX,  výškově stavitelná bez použití nářadí. Pracovní deska v dekoru buk s litou PUR hranou a  se speciální ochrannou laminací OVERLAY. Kovová kostra z trubkového profilu  40x2mm ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/antibakteriální  ochranou.

30ks      Školní židle MONA FLEX výškově stavitelná bez použití nářadí, s dřevěným sedákem a opěrákem v dekoru buk.  Kovová kostra z plochooválného profilu 38x20x1,5mm ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

1sad     Učitelská katedra VINCI s uzamykatelnou zásuvkou v sadě s čalouněnou pevnou židlí MONA.  Pracovní  deska  v dekoru buk z materiálu MDF o tloušťce 25 mm, litou PUR hranou  a se speciální ochrannou laminací OVERLAY.  Kovová kostra katedry z plochooválného profilu 50x30x2mm i kovová kostra židle MONA 38x20x1,5mm jsou ošetřeny vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

BONUS - zdarma k objednávce pro stávající i nové zákazníky

• BONUS ANTICOVID - Permanentní ANTICOVID/antibakteriální  certifikovaná ochrana  (v hodnotě 7 623,- Kč)
  • BONUS OVERLAY - Speciální ochranná laminace pracovní desky OVERLAY (v hodnotě 4 115,- Kč)
  • BONUS DOPRAVA - Doprava kromě  vynášky, ustavení a montáže (v hodnotě 9,47 kč/km)

Celková konečná cena za SET PULA FLEX ANTICOVID činí 126 832,-Kč včetně DPH

+VOLITELNÝ BONUS*v ceně každé objednávky setu pro stávajícího i nového zákazníka jeden z uvedených bonusů:

• Televize 55“ - LG 55UN73003LA, 4K ULTRA HD                                                                                                     kód: PULA 1
  • Koloběžka - Morxes Cavia Disc                                                                                                                                kód: PULA 2
  • Mobil - iPHONE SE 2020 128GB                                                                                                                               kód: PULA 3
  • Robotická sada - RENS (dle specifikace níže)                                                                                                         kód: PULA 4

Sada RENS je mobilní robotická předprogramovaná souprava se 2 motory, na mechanické platformě, obsahuje 3 konektory s rozhraním USB pro senzory nebo externí ovladače, mikro USB konektor pro externí napájení a 5x integrované infračervené senzory, detektor bílé a černé čáry, kolečka, ovladač, flash paměť, USB adaptér pro připojení silnější baterie, propojovací kabel USB/USB mikro, výkonný akumulátor s kapacitou více než 2000 mAh, Kombinace modulů vyhledávání a vysílání IR záření (USB rozhraní, mikroprocesor); modul senzoru měření vzdálenosti (USB rozhraní, mikroprocesor).
Vestavěný program pro orientaci při pohybu po čáře a možnost naprogramovat pohyb vůči překážce. SW blokového typu s možností využívat externí senzory, nastavení hodnot měřených veličin přímo na řádkové instrukci, jednoduché programování blokových schémat. Kompatibilita všech prvků soupravy.

* Kód zvoleného bonusu je nutno specifikovat  do objednávky setu v e-shopu do položky „poznámka“. Do poznámky případně specifikujte ostatní požadavky z mailové, osobní nebo telefonické komunikace.

Antibakteriální / Aticovid ochrana

Jedná se o speciální barvu vyrobenou moderním procesem a využitím nanotechnologie, která zabraňuje růstu nežádoucích mikroorganismů/patogenů na povrchu ochranné vrstvy. Množství bakteriálních a virových zárodků se během 24 hodin prokazatelně snížilo až o 100 %. Barva prošla úspěšně klinickými testy s certifikací dle ISO 10993-1.

Úspěšně absolvované bezpečnostní a zdravotnické testy:

• orální toxicita
  • vstřebávání kůží
  • primární dráždivost kůže
  • mutagenita
  • karcinogenita
  • chronická toxicita (2 roky)
  • kompletní zkoušky ISO 10993-1 biologické snášenlivosti pro permanentní lékařské implantáty.