MONTY - SET S BONUSEM
Cena 210947,77 Kč
Cena bez DPH 174337,00 Kč

8 ks Školní dílenský dvoumístný stůl MONTY o rozměru 84x160x68 cm

16ks Pracovní židle RAGO POLY pevné a  stohovatelné konstrukce.

Barva kovu RAL

AKČNÍ SET pro školní dílny (16 studentů):

8ks         Školní dílenský dvoumístný stůl MONTY o rozměru 84x160x68 cm je vybaven dvěma uzamykatelnými zásuvkami a dvěma zámečnickými svěráky. Pracovní deska z bukové spárovky o  tloušťce   40 mm. Kovová kostra - celosvařenec  z jeklu 40x40x2mm je ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

16ks      Pracovní židle RAGO POLY pevné a  stohovatelné konstrukce. Ergonomický sedák židle je vyroben z vyfukovaného polypropylénu.  Kovová kostra z plochooválného profilu 38x20x1,5mm je ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

BONUS - zdarma k objednávce pro stávající i nové zákazníky

• BONUS ANTICOVID - Permanentní ANTICOVID/antibakteriální certifikovaná ochrana  (v hodnotě 7 623,- Kč)
  • BONUS DOPRAVA - Doprava kromě vynášky, ustavení a montáže (v hodnotě 9,47 kč/km)

Celková konečná cena za SET MONTY ANTICOVID činí 174 337,-Kč včetně DPH

+VOLITELNÝ BONUS*v ceně každé objednávky setu pro stávajícího i nového zákazníka

• Televize 55“ , DVB-T2                                                                                                                                              kód: MONTY 1
  • Koloběžka MORXES                                                                                                                                                kód: MONTY 2
  • Mobil iPHONE SE 2020                                                                                                                                           kód: MONTY 3
  • Robotická sada RENS                                                                                                                                             kód: MONTY 4

* Kód zvoleného bonusu je nutno specifikovat  do objednávky setu v položce „poznámka“.  Bližší podrobnosti (odkaz na technické provedení nebo popis volitelných bonusů) na www.moderniskola.eu.