KLASIK - SET S BONUSEM
Cena bez DPH 129252,00 Kč

15ks      Školní dvoumístná lavice s košem  LAURA

30ks      Školní židle NINA výškově stavitelná

1sad     Učitelská katedra VERONA s uzamykatelnou zásuvkou v sadě s čalouněnou pevnou židlí MONA.

Barva kovu RAL

AKČNÍ SET pro školní jídelnu (40 studentů):

10ks      Stůl KLASIK o rozměru 76x120x80xcm s určením pro čtyři žáky do školní jídelny. Pracovní deska v dekoru buk se speciální ochrannou laminací OVERLAY. Kovová kostra z trubkového profilu  54x1,5mm ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/antibakteriální  ochranou.

40ks      Školní židle PAG s dřevěnou skořepinou z dýhy.  Jednolitá skořepina vyniká vysokou odolností vůči chemikáliím, mechanickému opotřebení, je otěruvzdorná, nárazuvzdorná a stálobarevná, povrch je nehořlavý s velmi snadnou údržbou.  Kovová kostra z trubkového profilu 20x1,5mm ošetřená vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

1ks         Manipulační vozík o rozměru 86x70x45 cm na kolečkách s policí je určen pro nádobí či náčiní školní jídelny. Kovová kostra z plochooválného profilu 38x20x1,5mm je ošetřena vypalovanou barvou s permanentní  ANTICOVID/ antibakteriální  ochranou.

BONUS - zdarma k objednávce pro stávající i nové zákazníky

• BONUS ANTICOVID - Permanentní ANTICOVID/antibakteriální certifikovaná ochrana  (v hodnotě 7 623,- Kč)
  • BONUS OVERLAY - Speciální ochranná laminace pracovní desky OVERLAY (v hodnotě 4 115,- Kč)
  • BONUS DOPRAVA - Doprava kromě vynášky, ustavení a montáže (v hodnotě 9,47 kč/km)

Celková konečná cena za SET KLASIK ANTICOVID činí 129 252,-Kč včetně DPH

+VOLITELNÝ BONUS*v ceně každé objednávky setu pro stávajícího i nového zákazníka

• Televize 55“ , DVB-T2                                                                                                                                                kód: KLAS 1
  • Koloběžka MORXES                                                                                                                                                  kód: KLAS 2
  • Mobil iPHONE SE 2020                                                                                                                                             kód: KLAS 3
  • Robotická sada RENS                                                                                                                                                kód: KLAS 4

* Kód zvoleného bonusu je nutno specifikovat  do objednávky setu v položce „poznámka“.  Bližší podrobnosti (odkaz na technické provedení nebo popis volitelných bonusů) na www.moderniskola.eu.