Služby

Investice nám umožňují rozšiřovat naši nabídku produktů a služeb.

SLUŽBY

SLUŽBY

Volba společnosti Moderní škola představuje volbu optimálních služeb. Náš tým kreativních designérů rozvíjí návrhy designu dle vámi zadaných kritérií.

Naši zkušení projektoví manažeři jsou našim zákazníkům k dispozici po celou dobu procesu projektů a mohou zodpovědět veškeré dotazy.

Kromě našich odborných zaměstnanců mohou naši zákazníci těžit také z naší rozsáhlé sítě obchodních zástupců, kteří vás rádi navštíví v místě projektu.

Nezávisle na tom, zda využijete nabídku našich komplexních služeb, nebo zvolíte jen některé z nabízených řešení, vše, co děláme, vždy vychází z vašich konkrétních potřeb a požadavků. 

VIZE

VIZE

Posláním naší společnosti je být spolehlivý, flexibilní a inovativní partner, který pomáhá našim zákazníkům vytvářet moderní a příjemné prostředí pro kvalitní výuku našich dětí.

Naším cílem je především spokojený zákazník. Naše vize je i nadále posilovat naše postavení v České a Slovenské republice, stejně jako růst na evropském a světovém trhu. Jsme našim zákazníkům dlouhodobým a stabilním partnerem.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, platný od 1. 1. 2005 dle § 81 odst. 1 ve znění pozdějších předpisů ukládá společnostem s více než 25 zaměstnanci povinnost zaměstnávat 4 % osob se zdravotním postižením. Pokud tuto zákonnou povinnost zaměstnavatel nesplní přímo, může tak učinit nákupem zboží nebo služeb od zaměstnavatelů s více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením.

Společnost Moderní škola s. r. o. spolupracuje s chráněnou dílnou, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením a splňuje podmínky uvedené v § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, v platném znění a je oprávněna náhradní plnění poskytovat.

Moderní škola s.r.o. - školní nábytek

Moderní škola